Berrin Çetiner

20 yıldan fazla süredir güzellik ve kozmetik sektöründe çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Kariyerine güzellik uzmanı olarak başlayıp, güzellik merkezi işletmesi, kozmetik ithalatı vb. birçok mesleki tecrübe edindikten sonra; üniversitelerin saç bakımı ve güzellik programlarında akademisyen olarak devam etmiştir. Bu çalışmalarının yanı sıra güzel yaş almak isteyenler için kişiye özel medikal estetik danışmanlığı yapmaktadır. İş hayatı boyunca medikal estetik ve güzellik sektörünün liderleri ile çalışmış ve danışmanlıklar yapmıştır.

Yıllar içinde edindiği tecrübe ile Berrin Çetiner; medikal estetik ve güzellik sektöründe eksikliği duyulan yapılanmayı, kaliteli insan kaynaklarını sağlamak ve hayat felsefelerinden biri olan “sürekli ve sürdürülebilir eğitimi” verebilmek için kurumsal bir yapıyla kendi şirketini kurmuştur.

Üniversitelerde güzellik ve estetik alanında eğitim vermeye devam etmekle birlikte; danışmanlık, işe yerleştirme, iş geliştirme, kariyer yönetimi, uygulama gibi pek çok çalışma yapmaktadır. Aktif çalışma hayatı içinde olan uzmanlar için de cilt bakımı, güzellik, mesleki uygulama, medikal estetik, kozmetik ve uluslararası sertifkasyon programı ile micropigmentasyon (kalıcı makyaj) dersleri vermektedir. MEB’e bağlı meslek edindirme kursları ve bazı belediyeler ile eğitim projeleri gerçekleştirmektedir.

Güzellik endüstrisinde dünyada en üst sıralarda yer alan PhiAcademy’nin Türkiye eğitmenlerinden biridir. PhiAcademy’e ait ürünlerin Türkiye distribütörlüğü kapsamında satış, dağıtım, pazarlama ve teknik destek konularında ekibiyle bereber çalışmalar yapmaktadır.

Neler Yapıyoruz?

Güzellik ve kozmetik alanında eğitim programları
Medikal-Estetik danışmanlığı
Plastik cerrahi danışmanlığı
Diyet danışmanlığı
Kozmetik üretim ve ithalat danışmanlığı
Bireysel güzellik danışmanlığı
İşe yerleştirme ve eleman seçme danışmanlığı
Kariyer yönetimi / iş geliştirme danışmanlığı
Sektörel danışmanlık
Kozmetik ürün eğitimleri